O firmie Aktualności Napisz do nas Strona główna Work & Travel Work Experience Camp America Internship Anglo Training


Cele stowarzyszenia
Członkowie stowarzyszenia
Statut stowarzyszenia
Bezpieczna firma
Prawo
Rynek pracy
Proponowane programy
Targi pracy
Anglo Training

Program Anglo Training umożliwia podjęcie legalnej praktyki/stażu zawodowego w Wielkiej Brytanii. Stwarza on możliwość poznania brytyjskiej kultury, zawarcia nowych znajomości, nabycia umiejętności pracy w międzynarodowym zespole oraz zarobienia pieniędzy.

Kto może jechać: osoby pełnoletnie - studenci lub absolwenci (maksymalnie do 30 roku życia), które chcą odbyć praktykę w Wielkiej Brytanii.

Minimalna długość pobytu: 12 tygodni, program można przedłużyć

Oferowana praca: uczestnikom oferowana jest praca w przemyśle turystycznym, głównie w hotelach na terenie całej Wielkiej Brytanii, w miastach, miasteczkach i na obszarach wiejskich; praca średnio koło 37h/tygodniowo, możliwa także praca na zmiany. W zależności od predyspozycji kandydata i znajomości języka angielskiego oferowana jest praca w recepcji, restauracji, jako barman, pokojówka czy bell-boy.

Wynagrodzenie: brutto L5,05/h dla osób w wieku 22 lat i powyżej oraz L4.25/h dla osób w wieku 18-21 lat.

Zakwaterowanie: w hotelu, pokojach dla pracowników, u rodziny goszczącej

Wyżywienie: zwykle oferowane przez hotel (w zależności od pracodawcy możliwy jest jeden z 3 wariantów: bezpłatne są wszystkie posiłki, bezpłatne są posiłki w czasie pracy lub wszystkie posiłki są płatne). Jeśli pracodawca nie zapełnia wyżywienia, w miejscu zakwaterowania będzie zapewniona możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków.

Minimalny poziom znajomości języka angielskiego: Intermediate